Papa’s Taco Mia!

1 звезда2 звезди3 звезди4 звезди5 звезди (3 глас, средно: 3,67 от 5)
Loading...

Игри за готвене Игри за момичета Игри с ресторант

Papa’s Taco Mia!
Зареждане ... Играта зареди, натисни тук, за да започнеш да играеш!
Описание

Papas Taco Mia е забавна игра, можете да управлявате ресторанта, да готвите месо и да построите такос, опитайте го сега!
Контроли: Мишка

Контроли: Мишка